Wieczór Panieński

3 lutego 2019 r. mieliśmy zaszczyt wystąpić przed niesamowitą publicznością Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem.
Z racji miejsca, w którym odbywał się pokaz, jego tematyka obejmowała wachlarz problemów związanych z psychologicznym podłożem i inspiracjami, które towarzyszą kobietom w życiu codziennym, co doskonale odzwierciedlał w swojej symbolicznej wymowie tytuł: „Wieczór Panieński”. Publiczność, z powodu braku innej możliwości dopisała i żywo reagowała na niemalże wszystkie aspekty zawarte w treści spektaklu. Energia i atmosfera, panująca w przestrzeni pokazu szybko zdominowała wszystkich zgromadzonych i owocowała spontaniczną radością okazywaną w sposób werbalny. Przedstawienie z gatunku science fiction niejednokrotnie angażowało bohaterki wieczoru, które w sposób brawurowy poruszały się we wszechświecie improwizacji, za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i nie ukrywamy, że miło nam będzie gościć następnym razem. 

Pokaz Odwołany!

Komentarze

  1. Słuchajcie, a co byście powiedzieli na wieczór panieński na łodzi? Z tego co wiem to tutaj http://partyboat.szczecin.pl/ możecie zamówić sobie specjalny statek na którym podczas rejsu po Odrze taka impreza mogłaby się odbyć. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

BSA impro

Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio

MMS impro w Bialskim Centrum Kultury