Noc Kultury 2019 - Lublin

1 czerwca 2019 r. mieliśmy możliwość i zaszczyt wystąpić w paszczy lwa polskiej improwizacji, mieście, które uważane jest za kolebkę teatru improwizowanego – Lublinie.
To podczas największego lubelskiego przedsięwzięcia kulturalnego, Nocy Kultury dane było nam się zaprezentować… i o dziwo nie zostaliśmy zjedzeni, a wręcz przeciwnie, to my zjedliśmy około 73 kanapek z wędliną, pomidorem i ogórkiem (było też masło i chleb). Kanapki były smaczne a „pokaz ciekawy”, tak powiedział pan Teofil, przypadkowy widz, który niestety nie załapał się na kanapki. Kolejnym głosem publiczności była opinia pani Aureli, którą zawiedliśmy zbyt krótkim pokazem… powiedziała tak: „wasz pokaz był za krótki… czy mogę z Wami jechać?”. Na nasze szczęście zostawiła żelazko na gazie i musiała wracać na chrzciny. Pani Aurelia miała wyraźną chrapkę na naszego kolegę Seweryna.

Dziękujemy Heniowi za zaproszenie, a Wojewódzkiemu Ośrodkowi Kultury za kanapki i przestrzeń czasową w programie tak wspaniałego wydarzenia, jakim jest Noc Kultury! Było miło i smacznie. Jesteśmy pokryci nadzieją, że spotkamy się za rok, ponadto deklarujemy pomoc przy kanapkach… dzięki nam nic się nie zmarnuje!Komentarze

Popularne posty z tego bloga

BSA impro

Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio

MMS impro w Bialskim Centrum Kultury