Wielka improvizacja


Szanowni Państwo, 3 sierpnia 2019 r. mieliśmy zaszczyt i przyjemność improwizować w bardzo doborowym towarzystwie. W ramach programu MMS Plus, wystąpiliśmy z drugim MMSem. To historyczne wydarzenie zostało odnotowane nawet przez naukowców, mistrzów zanurzonych w dziedzinie, która zwana jest „królową nauk”. Był to pierwszy w dziejach świata pokaz impro zapisany wzorem matematycznym: „(MMS plus MMS) + impro = Wielka improvizacja”. To właśnie na Wyżynie Teatralnej stanęliśmy obok: Magdaleny Bochan-Jachimek (Złotej Rybki przed 40-tką), Michała Łysiaka (Poławiacze Pereł Improv Teatr, Kabaret Świerszczychrząszcz) i Szymona Jachimka (aktualnie Improskład, niegdyś Kabaret Limo).

W wyniku powyższego równania otrzymaliśmy szereg rozwiązań, które obnażyły skryte skłonności do „lizania paznokci sąsiadów”. Dowiedzieliśmy się, „dokąd tupta nocą jeż” oraz odkryliśmy przestępczą działalność „betoniarek z gromnicami”. Przeżyliśmy niezapomniany koncert Bacy Sławomira, który w sposób niepowtarzalny zaśpiewał swoje największe przeboje: „Szukali na hali”, „Lekcja w górach” i „Dokąd chodzą moje owce nocą?”. Równanie to pozostawiło także kilka niewiadomych… m.in. „skąd frytki w kebabie” i do czego tak naprawdę służy „kuferek nieskończoności”. Największym odkryciem dokonanym podczas pokazu jest wiedza o jamnikach, które śmiało można nazwać „zwierzętami uniwersalnymi”… no, bo jak trzeba to „podgryzają”, a jak nie trzeba, to można nimi „zatkać dziurę w ścianie”.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym współimprowizatorom Magdzie, Michałowi i Szymonowi. Dzięki wielkie należą się także naszej publiczności, która nie zważając na głód, pot i łzy dotrzymała przysięgi…

(MMS plus MMS) + impro = „Wielka improvizacja” - Nasz program „MMS plus” nabiera „kolorów”. Tym razem to nie przelewki, powyższe równanie matematyczne mówi samo za siebie. Tylko w Rudce, podczas OFTIM Wyżyna Teatralna na scenie pojawią się improwizatorzy, którzy, na co dzień również improwizują…, ale nie razem…, dlatego spotkanie to, nabiera w pełni wartości słów, będących naszym mottem: „nie zobaczysz tego nigdy więcej”.
Jeżeli czytając to nie wiesz, o co chodzi, to ZNAK!, żeby przyjść i zobaczyć.
Zapraszamy MMS plus Magda, Michał, Szymon!
Gośćmi specjalnymi MMS impro, podczas pokazu „Wielka Improvizacja” będą:
  • Magdalena Bochan-Jachimek (Złota Rybka przed 40-tką)
  • Michał Łysiak (Poławiacze Pereł Improv Teatr, Kabaret Świerszczychrząszcz)
  • Szymon Jachimek (aktualnie Improskład, niegdyś Kabaret Limo)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

BSA impro

Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio

MMS impro w Bialskim Centrum Kultury