KST Drobna Zmiana

25 i 26 stycznia gościliśmy na 10. Kraśnickich Spotkaniach Teatralnych. Tym razem nasz pokaz nosił tytuł „KST Drobna Zmiana!” – a zmian względem poprzedniej edycji z naszym uczestnictwem było kilka. Przede wszystkim tym razem dane było nam wziąć też udział od strony edukacyjnej, ponieważ prowadziliśmy warsztaty improwizacji teatralnej, a to pociągnęło za sobą kilka niespodziewanych następstw… ot chociażby fakt, że niektórzy uczestnicy na dźwięk „trąbki rowerowej” stają jak „zamurowani”… albo na przykład detal dotyczący zmiany terminu realizacji festiwalu, co było bezpośrednim impulsem skłaniającym do takiego właśnie tytułu. Miło też wspominamy istotny czynnik płynnej realizacji festiwalu, polegającego przemiennych prezentacjach spektakli na scenie sali widowiskowej ze sceną Galerii Trójka”, a niektórym to się nie podobało, wręcz czytane było jako utrudnienie – pozostawiamy bez komentarza, ale nie ma, co narzekać, bo przecież najpiękniejszym widokiem z K2 jest Kraśnik i choćby wysypały się „wszystkie tryby”, to „ Ekspert w dziedzinie całowania” i tak by wymyślił „automatyczne przyssawki do nauki całowania imitujące usta”, a kolonizacja Marsa za pomocą przypalonego rosołu” działa lepiej niż „akupunktura” i choćby dla tego „BYŁO WARTO”!
Było niesamowicie, świetna i interaktywna publiczność. Nowe znajomości i stare przyjaźnie… wspaniała atmosfera i wartościowe dyskusje – ogólnie… KST, czyli Kraśnik Stoi Teatrem!
Dziękujemy Monice i Teatrom NOTOCO i NOTOCO Senior za zaproszenie i cieszymy się, że mogliśmy ten czas spędzić z Wami!Fot. Karolina Szwalikowska


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

BSA impro

Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio

MMS impro w Bialskim Centrum Kultury